Firma Profili

Gelişen sanayisi ve yükselen ihracatı ile ülke ekonomisinin kalkınmasına ve büyümesine büyük katkılar sağlayan Gaziantep’in üreten, ihraç eden güçlü firmaları arasında olmaktan gurur duyarız.

Libra7 İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerimize 2017 yılında başladık. Türkiye'nin tarım ve sektörel hammadde pazarında 2017 yılından itibaren farklı firmalarla yaptığımız ihracat ve ithalat ürünlerde direk ve aracı olarak satış anlaşması imzalayarak ülkemize ciddi manada girdi sağladık.

Uzman kadromuzla ihracat ve ithalat işlemleriniz ve Vergi danışmanlığında Gaziantep'de hizmetinizdeyiz. Uluslararası Hava Deniz Kara Yolu Taşımacılık Hizmetleri, Depolama ve Antrepo Gümrükleme ile ilgili her tür taleplerinizi karşılayacak bilgi birikimine sahip firmayız.

Şirketimizin ana misyonu; tekstil, çocuk bezi, yumurta, tahıl, gıda, bakliyat, yağlı tohum, hayvan yemi ve baharat alanlarında bütün dünyada karşılıklı kâr ve samimi dostluk ilkelerine dayanan ticari ilişkiler kurmaktır. Yenilebilir enerji üzerine yapılanma sonrası Gaziantep ilimiz merkezinde gerekli yatırımlarımız proje olarak ortaya çıkacaktır.

Son yıllarda gelişen Türkiye Dış Ticaretine uzman personelimizle katkıda bulunduk. Yurtdışında ülkemiz ürünlerinin tanıtımını yaptık ve tedarikçi olduk. Çalıştığımız ülkelerdeki ürün bazında pazar payımızı genişleterek imalat ve tarım sektörüne önemli pazar payı elde ettik. İhracatta ülkelere transport kolaylığı sağlamamız sebebiyle birçok firmanın çalışmak istediği firma haline geldik.

İmalat sektörün tüm taleplerini karşılayacak alt yapıya sahip bir organizasyon şirketiyiz. İhracat ve ithalat işlemlerinde 14 yıllık tecrübe ile bünyesinde gümrük, dış ticaret, pazarlama birimi ile hizmet vermekteyiz.. Libra7 İthalat İhracat olarak her geçen gün gelişen dünya ticaretinde yerini almak isteyen üreticilerin yanında olmaya devam etmektedir.

Adresimiz:
LİBRA 7 Taşımacılık Medikal Danışmanlık Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi Kat: 1 No: 110
Şehitkamil - Gaziantep - Türkiye
Genel Müdür - Şirket Müdürü: ABDULRAZAK ALALOUSH
email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. | Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tlf: 0342 220 3636 - 0535 773 9793

Tags